Evropská unie hrou

EU pro školáky

Hledáš informace o Evropské unii pro svůj referát? Píšete zítra test z Evropské unie a ještě nic neumíš? Nebo venku prší a ty hledáš zábavu na dnešní odpoledne, ale zároveň by ses rád dozvěděl zase něco nového? Poté jsi zde správně! Tato sekce je určena pro všechny žáky základních škol od první do deváté třídy a studenty nižších ročníků víceletých gymnázií, kteří hledají zábavu propojenou s informacemi o Evropské unii.

 
Hry a kvízy o Evropské unii

Online hry a kvízy o Evropské unii jsou připraveny pro ty, kteří se chtějí jak pobavit, tak se zároveň naučit něčemu novému o Evropské unii. Ať už si vybereš hru online či v tištěné podobě ke stažení, o chytrou zábavu máš vystaráno!

Výuková akce pro žáky v Evropském domě

Přijď se svojí třídou na jednu ze vzdělávacích akcích o Evropské unii do Evropského domu. Přijít na exkurzi můžete v průběhu celého roku a připraveny jsou tu pro vás soutěže, přednášky, simulace a další interaktivní aktivity, které vám zábavnou formou pomohou lépe pochopit mnohdy náročnou tematiku Evropské unie. Návštěva Evropského domu se třídou je ideální doplněk k výuce ve škole.

Soutěže pro studenty a žáky

Vědomostní, literární, fotografické a všechny další soutěže přehledně na jednom místě! Zapojte se do některé z vyhlášených soutěží a vyhrajte zajímavé ceny. Jednotlivé soutěže jsou řazeny vzestupně dle data odevzdání.